Gim im Gen Jzefa Wybickiego - witaj! Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci.
Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna                    FAQ
             Uytkownicy
ale mowie Wam z tego da sie wyjsc na stale!!!!!!!!!

Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat
Autor Wiadomo
PostWysany: Wto 15:55, 25 Mar 2014

Doczy: 24 Sty 2014

Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

NIKT MI NIE WCIŚNIE, ŻE NOSKI TRAMPEK PRZY ŁĄCZENIACH Z MATERIAŁEM PĘKAJĄ!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!, A MATERIAŁ NA OBSZYCIACH SIĘ PRZECIERA! [link widoczny dla zalogowanych] Przeciętna, normalna dziewczyna... Agnieszka
Dwa tygodnie to niewiele czasu, wiec nie musisz sie niczym przejmowac.
nie ważę się ale po obwodach widzę że schudłam (to już 10 dni), Rollliza boję się tego co mówisz że w 2 tygodniu przybrałaś ok 1,5 kg....?????

a powiedzcie mi czy A6W jest dla osob ktore chca zgubic tluszczyk czy raczej dla tych ktorzy chca wyrzezbic miesnie?bo ja duzo w pasie(75 cm przy 160 cm wzrostu ) a jestem na 13 dniu szostki i nie widze zadnej roznicy!wiec moze to nie sa cwiczenia dla mnie? [link widoczny dla zalogowanych] czy mozna chodzic na solarium stosujac gynalgin na noc?????????????

kryjka - tobie idzie dieta rewelacyjnie. poza tym chcialam zauwazyc ze farbolalam wlosy po zabiegu srednio 3 razy na tydzien bo był problem aby moje PLATYNOWE wlosy przyjeły jaki kolwiek kolor nie chcialabym znow przez to przechodzic.... Po pierwsze czytajcie ulotki tam wszystko pisze, że początkowo może swędzieć, albo że po odstawieniu za szybko objawy mogą się nasilić. A w ciągu dnia - to co Ci najlepiej smakuje - tylko więcej ! mieszkam w akademiku wiesz ile tam jest dziewczyn? [link widoczny dla zalogowanych]
Nie byłabyś zła na mnie, gdybym był chory na gruźlicę lub cukrzycę. Jesli chcecie namiar na uczciwego sprzedawce Reduce to polecam składać zamówienie po nr 730640357. To ostatni moment, żeby zjeść kanapkę, lub coś konkretnego. W pewnym momencie weszła pewna pani i potrąciła tyłkiem stojący stolik z narzędziami chirurgicznymi...padł okropnie metalowy dżwięk. nie był drogi, 1400 to nie dużo za taki kurs po którym ma się fach w ręku i umiejętności. Zamówiłam koszulkę z krótkim rękawem i bluzę. Trzymajcie się kobitki!
bardzo jej pomoglas-nie ma co!
Jeszcze jedno chciałam napisać, otóż po życiu z alko mam takie poczucie jakbym niczego się nie bała bo chyba najgorsze już przeżyłam więc cóż jeszcze gorszego może mnie spotkać czy Wy też tak czujecie?
no wiem wiem ale przeraża mnie to 65 kg!!!!!
juz ci mówie - miałam swego czasu 75 B teraz mam 75 D - możesz mi nie wierzyć ale na potwierdzenie tego mój mąż ( jak wyciaga swoja bielizne ) czasem sie śmieje z tych moich za małych staniczków które leża w szafie - nie zakładam juzich wcale są strasznie małe .

Post zosta pochwalony 0 razy
Wywietl posty z ostatnich:
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna -> Nasza Szkoa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)

Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietach

fora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo