A kazdemu facetowi proponuje zapytac Turka mieskzajacego w T

PostWysłany: Pon 1:11, 24 Mar 2014

Trzymaj tak dalej! [link widoczny dla zalogowanych] Teraz z innej beczki dla kobiet wycięty paznokieć to nie jest bardzo dobra alternatywa bo tak wycięty paznokieć szpeci cały zarys paznokcia i chyba lepiej żeby ten paznokieć wrastał tak jak wrasta bo i tak nie będziecie mogły pokazać pomalowanych paznokci bo to nie będzie estetyczne to mówi facet.
układam je rękoma..
[link widoczny dla zalogowanych] / Znajdziecie tam najlepsze oferty salonów kosmetycznych z Warszawy, ich galerię zdjęć, dokładny adres, a także, co najważniejsze, opinie klientek, które najlepiej orientują się czy dany salon kosmetyczny jest godny polecenia [link widoczny dla zalogowanych] /

Na przyklad na stronie nr 2 druga (ale mam juz podobna) i siodma na czwartej stronie (mowie o spodnicach). [link widoczny dla zalogowanych] Zaznaczam, ĹĽe mam 20 lat.

Jak będę już po wizycie, to napiszę. dziewczyny mam pytanie?? ile masz lat że nie wiesz że stystycznie co 2 kobieta ma włosy wokól sutków? Po to sa lewatywy zeby oczyscic jelito grube zanim sie zacznie glodowki,ale Ty nie wiesz o tym napewno bo skad masz wiedziec? chociaż tu wszystko jest mozliwe [link widoczny dla zalogowanych]
Poszłam do poprawki, którą zrobiono mi gratis ale co z tego jak po paru dniach żel znowu zaczął odpryskiwać i musiałam iść to zciągnąć. Skąd na początek wziąść towar i ile się narzuca marży? nara Mówię Wam, cuda wyprawiałam. Od końców do głowy.. nie chcialbym ujawniac skad jestem, ale te zmiany sa podobno we wszystkich tredach.to wiem napewno smaruje masciami ale wiadomo - nie sa w stanie do konca pomóc.
Jednak Pani Higienistka sprawnie sobie z nim poradziła, praktycznie w ogóle nie bolało.
DO FROSTKI:
lekarza mam we wtorek więc czekam też myślę że dostane luteinę jednak nie chce sama zacząć brać bez konsultacji lekarskiej