Gim im Gen Jzefa Wybickiego - witaj! Zaloguj si, by sprawdzi wiadomoci.
Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna                    FAQ
                Szukaj
             Uytkownicy
          Grupy
       Galerie
    Rejestracja
Zaloguj
5.06 dostałam @, z 14 na 15 mocno się staraliśmy, poniewa
 
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna -> Nasza Szkoa
Zobacz poprzedni temat :: Zobacz nastpny temat  
Autor Wiadomo
Juukla
PostWysany: Czw 16:06, 10 Kwi 2014

Doczy: 24 Sty 2014

Posty: 749
Przeczyta: 0 tematw

Ostrzee: 0/5
Skd: Finland

do tego jeszcze teraz u drugiej nogi się zrobiło to samo!!!!
[link widoczny dla zalogowanych]
zostac przy 100 czy zwiekszyc?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
zacisnac zeby i wyciac o co zcekac a potem hirurg tylko zostaje
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
później zdecydowałam się na rubinową czerwień, która wyszła koszmarie ;/ miałam krwisto czerwone włosy ;/ nałożyłam na nie brązową szamponetkę z joanny i jakoś to wyglądało.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

0a484b800f15efb590bc1a8b040d25f1 [url]http://hotel-quattro-stella-stoccarda.sjspln. [link widoczny dla zalogowanych] raczej to centralnej anglii, jesli zarobie 10funtow/godz to uda sie odlozyc moze.
mnie sie akurat ten blog bardzo podoba i ciesze sie ze autorka go tutaj przedstawila. Dlatego zgadzam się z andzią79 i nawet jeśli lekarz nie zleci badania - zrobić je we własnym zakresie Nie cierpię pic na siłe, mdli mnie wtedy. Ja myśle ze nadchodzące wakacje będą dodatkowym stymulatorem żeby tą wage zrzuconą trzymać . Iraf - czasu nie da się cofnąć. [link widoczny dla zalogowanych]
ManyPenny wiem jakie to uczucie, jeśli chodzi o widok takiej 3mm kruszynki. ps. Z tymi stronkami to jestes lepsza niz ja, bowiem ja wczoraj tylko po 3szperalam - regularnie chodze do toalety dodam że leczę się od roku na niesamowite bóle głowy z tyłu koszmar-tomografia głowy nic nie wykazała mam przepisane leki ale biorę je jak już mnie dopada nie chcę się uzależnić...dajcie namiary na jakiegoś dobrego poleconego masażystę najlepiej w okolicach Olsztyna Te kursy to bzdura moja kochana. Michael, of Bradwell, Norfolk, said:
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

N adrugi dzień z rana pielęgniarki mnie ubrały, wyciągnęły cewnik.
[link widoczny dla zalogowanych]
Pewnie mało to odkrywcze, ale podobno stare prawdy są najlepsze. Szukasz oddanej i troskliwej opiekunki dla swojego dziecka?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Ten cholerny (ciekawe, czy wypikają?!) deszcz pada jakoś pod skosem i mi pod sztormiakowy kaptur zacinał.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

W sumie z naszych polskich aktorek najblizej jej do ikony stylu [link widoczny dla zalogowanych] Idiotka
Cos mi sie nie podobalo, zapytalam czy moje wlosy sa takie mokre jeszcze czy takie obciazone, oczywiscie ze mokre. Jestem na razie w 3 dniu. Ja kupiłam orbitreka juz miesiąc temu ale boję sie zwiększyć minimalny czas treningu czyli 12 min. Ja natom ist nie mam praktycznie w ogole gornej wargi. Ale wczoraj było ciężko. [link widoczny dla zalogowanych]
taka sama jak na początku piosenki. hmmmmm,nie wiem czy sama widza wystarczy... Almra!!!!!!!!! Zaproponował mi 3 kolory jednak nie mogłam się zdecydować więc wybrał za mnie... no spróbuje tak dzisiaj zrobić.. aaaaaaaa8---------------Ania--------------24----------- -łódzkie------------------16---------DZ Ja dopiero zaczynam moja przygode z M, mam na prawde sporo do stracenia moich NIE kochanych kilogramów.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Hej.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Większość ludzi pracujących w tej firmie ma rodziny i muszą zapier...ać.

Kiedyś encyklopedie i koledzy, dzisiaj wyszukiwarka.
[link widoczny dla zalogowanych]
Brzuch mnie boli po cwiczeniu i teraz tez.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
Co ty Furious pie**olisz???

Capella [link widoczny dla zalogowanych] klamra tylko klamra problem z głowy na całe życie
Problem jest w tym ze ja od 10 lat próbuje stracić na wadze ;-( ... a jemu co sie stalo.kojarze go ale nie widzialam ze nie zyje Klaudio, modlę się, żeby tym razem było ok, zarówno u Ciebie, jak i u mnie. on wczoraj u Szymona miał obrączke na palcu,...dziwne... Sprawdzone z dietą 1000 cal.Ostatnio przez miesiąc stosowałam kurację z ziołami nr.10 z Lodzi polecone przez pania doktor z gabinetu ;,,SABA,, stwierdzam że ziółka sa słabsze niż te BONIFRATERSKIE .Przy Bonifraterskich schudłam 6.5kg.przez miesiąc ,a przy tych z ŁODZI tylko 2 kg.stosując tą samą dietę.Ja zioła sprawdziłam na sobie i mogę zapewnic że działają!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! [link widoczny dla zalogowanych]
Moja przyjaciółka była na szkoleniu w Akademii B&K w Katowicach. wierze ,że mi sie uda bo marzenia są żeby je realizować..dzięki za wszystko co piszecie -to tak wiele znaczy moja blizna ma 7 cm;(((( ale MUSI SIE UDAć No to czemu dostałam zapalenie akurat bo długim spacerze ?? przedtem jednak prosze o wasze opinie w tej sprawie-czytam wasze historie i co tu duzo mowic : To nie wybielanie! ;p Niespełna miesiąc temu poddałam się temu zabiegowi i jestem baaardzo zadowolona!
[link widoczny dla zalogowanych]
Jaki ma kształt ten gynalgin?
bardzo fajny i zdolny fryzjer.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]

i nie działało za bardzo.
[link widoczny dla zalogowanych]
urodziła: Na noc dostałam zastrzyk przeciw wymiotom i w nocy był spokój.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
teraz jestem ponad rok po zabiegu i czuje sie dość dobrze poza tym że biodro mi sie niszczy i za 20 lat bede mieć endoproteze.
[link widoczny dla zalogowanych]

Dzisiaj przed południem byłam w naszym lesie na jagodach. [link widoczny dla zalogowanych] Chyba dzisiaj aż zasnę, bo się odstresowałam prawie.
podoba mi się Sa biale kobiety, ale ich honoru i czci nikt juz nie broni, co wiecej mozna je do woli uwodzic i nikt nawet palcem nie kiwnie, bo ci glupi Europejczycy sami siebie zaczna oskarzac o rasizm. wiec nie wiem nad czym ty narzekasz !!! - 4,5 kg . węgli / 100 gram gotowej zupki - w zależności od rodzaju ( najmniej ma barszcz ). [link widoczny dla zalogowanych]
te nowe zeby nie wygladaja az tak dobrze jak te robione przez dentystow am i ang!!! a co do papryki w zupie, to też ona mi tu jakoś za specjalnie nie pasuje... jest prawie extra. Wydaje mi się, że powinnaś dłużej trzymać łapki na tych sensorach. czapeczka,lub beret na glowie w kolorze niebieskim, buty bordowe-jak masz,kolorowy szaliczek,rekawiczki bez palcow..zalezy od Twojego stylu. Lewatywy robie z moczu, teraz co 4 dni, na poczatku codziennie. Więcej przyjmowanych kalorii zamienia sie w energię.
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
a Ty igraine miałaś mdlości?
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]
[link widoczny dla zalogowanych]


Post zosta pochwalony 0 razy
Zobacz profil autora
Wywietl posty z ostatnich:   
Napisz nowy temat   Odpowiedz do tematu    Forum Gim im Gen Jzefa Wybickiego Strona Gwna -> Nasza Szkoa Wszystkie czasy w strefie EET (Europa)
Strona 1 z 1

 
Skocz do:  
Moesz pisa nowe tematy
Moesz odpowiada w tematach
Nie moesz zmienia swoich postw
Nie moesz usuwa swoich postw
Nie moesz gosowa w ankietachfora.pl - za wasne forum dyskusyjne za darmo

Bearshare


Regulamin