3 sekundy i brązowego, nieproszonego gościa nie ma.

PostWys³any: Pon 7:35, 24 Mar 2014

Tragedia. [link widoczny dla zalogowanych] nie pamiętam telefonu, ale poszukaj na necie to znajdziesz.
ja OSC ZE AUTO OKRADLI,TO JESZZCE PAN DRZESZ NA MNIE GEBE I WYZYWASZ OD WARIATEK
no to śledzie w oleju
Mone dzieci nazywaja sie (chyba....) po polsku.
mrówka brawooooooooo pięknie powiedziane nic dodać nic ująć

e zabiegu nie boli ale potem z pare dni,koszt myśle 250-350 zł [link widoczny dla zalogowanych] bo polip jest podobno strasznie duzy...

Dziewczyny mam pracę!!! No i ta lekkość bytu w trakcie głodowania ...! Może proponuję parę dni w teren po sklepach wyruszyć, może wtedy zrozumieć co to znaczy zapieprzać w pracy a nie tuczyć duspko w ciepłym biurze. też tak pomyślałam,ale wydać 300 a póżniej ciągle reklamacje bo bedzie się często psuł? [link widoczny dla zalogowanych] [link widoczny dla zalogowanych]
Ja proponowałbym przeprowadzić badania trycholgiczne. witam panie, tak saobie czytam to forum i doszedlem do wniosku ze tez napisz. z gory dziekuje za odp pozdrawiam a czy ktos starał sie o unieważnienie w warszawie? Dziwne te zapalenia przydatkow skoro nie ma mowy o bakteriach w macicy i pochwie. sluchaj ale jak sie smaruje spritem to jsuh rumiankiem nie ma co... A ja byłam dziś u lekarza- który powiedział, że mały waży 2,800 +/- 350gram - tą informację przyjęłam natomiast po tym jak usłyszałam, że szyjka jest krótka, miękka a kanał szyjki drożny na palec- lekarz zniknął i ..