Autor Wiadomo舵
PostWys砤ny: Czw 14:11, 20 Mar 2014    Temat postu: Ratunku, pilne!!!

do Thomas_26 sex anonse w czwratek ide do fryzjera moze bym zaryzykowala...
Je艣li pracuj膮 na markowych kosmetykach i kto艣 w艂o偶y艂 troch臋 funduszy w salon, to pewnie szkoli personel, bo inaczej to si臋 nie op艂aca.
mo偶e pomara艅cz lub z艂oto fajnie odbija niebieski kolor oka oraz pasuje do zieleni.......tak偶e be偶e, br膮zy....mozna pokombinowa膰 pomiesza膰 i wychodzi zawsze cos ciekawego
Uwa偶am ze jest dobry.
Na pewno tam wr贸c臋.
U mnie objawily sie torbielki obu jajnik贸w przed艂uzaj膮cymi sie b贸lami miesiczkowymi nawet do 5tego dnia cyklu(1 dzie艅 cyklu to 1 dzie艅 miesi膮czki).Nie mialam zadnych problem贸w z nieregularnym cyklem.Poprostu torbiele bol膮, zwlaszcza te wieksze.Teraz mam torbielke na 25mm i gdyby nie toze badam sie co pare miesiecy to nawet bym o niej nie wiedziala.
Jestem 2 dzie艅 na diecie.P贸ki co w kcal wychodz膮 mi ogromne ilo艣ci ale w W ok.
呕aden lekarz nie umia艂 podj膮膰 decyzji , dopiero kolega m臋偶a laryngolog powiedzia艂 ,偶e jest to konieczno艣膰 , bo grozi jej g艂uchota.
DEPECHE MODE ENJOY THE SILENCE
taka piosenka o refrenie close your eyes, give me your hand, do you feel my heart bitting(...) tytu艂 mi wylecia艂

ja szukam jakiego艣 godnego polecenia fryzjera z Krakowa, kt贸ry wykonuje dekoloryzacj臋, ale kt贸ry nie 艣ci膮ga koloru razem z w艂osami. ogloszenia towarzyskie i ca艂y czas wygl膮da艂y jakby by艂y mokre.

Spad艂o mi od wczoraj 0,9kg i oby tak dalej Wiem, 偶e do 5 pierwszych kilogram贸w pozbywamy si臋 g艂贸wnie wody, niemniej jednak si臋 ciesz臋. mialam racje Wiem te偶 偶e cz臋sto rodzinnie prowadz膮 oni firmy, zajmuj膮 si臋 tym g艂贸wnie m臋偶czy偶ni, a kobiety s膮 raczejw domu, lub czasami pracuj膮 z nimi lub u nich , pomagaj膮c im, tak jak Polki, oni kieruja firmami, ale jest to raczej na stopie r贸wnouprawnienia. Agastson. pasuje...ja mam taki komplet i wg wygl膮da idealnie a ten turkus z brazem to ju偶 troch臋 oklepany wg mnie portal społecznościowy
nosz臋 rozmiar 42-43 , na szcz臋艣cie jestem wysoka to nie widac tak tej stopy , ale co z tegooo jak nie mog臋 normalych trampek do szkoly kupic , ani szpilek na wesele siostryyy -,- co do laserow - tez slyszalam ze nie wskazane ale tez nie wiem ile jest w tym prawdy Heh Poleci膰 moge ale lepiej by by艂o gdyby艣 wypisa艂a choc kilka utwor贸w jakie lubisz...bedzie mi 艂atwiej cos doradzic z gory wielkie dzieki Pozdrawiam Ja jestem na diece, bo owszem wa偶e za duzo, ale chyba nie pociaga mnie taki chudy wieszak....co Wy s膮dzicie?? a Victoria Station to metro ale tez koncowa stacja kolejowa (duza).
przed operacja mialam leki ani jezdzic autem ani sama nie moglam wyjsc na dwor dzieki bogu za dzieci !
ale w ciag ostatnich lat coraz rzadziej, teraz malo kiedy.
ja wyje偶d偶am za tydzie艅 z moim ch艂opakiem, kt贸ry rzuca prac臋 tu, by spr贸bowa膰 偶y膰 lepiej (wiadomo na pocz膮tku tak mo偶e nie by膰- adapatacja, szukanie pracy, itp) a dodam, 偶e on angielski ma na poziomie podstawowym.
Zycie nie moze byc logiczne bo wtedy nie bedzie w nim miejsca dla Boga.
dziewczyny musimy zorganizaowac jakis zjazd!!!!!!!!
Czasami mam wrazenie, ze zamiast sie rozwijac, robie sie coraz glupsza
[url=http://claudius.pl/ ]Fryzjer - Krak贸w? [/url]